Volte s rozmyslem, ideální nebankovní úvěr totiž musí splňovat jasně daná kritéria

Když se řekne klasická nebankovní půjčka, každému z nás se jistě vybaví hned několik poskytovatelů z TV reklam nebo jiných médií. Je však pravdou, že není nabídka jako nabídka a měli bychom si vybírat spíše podle řečí čísel než reklamních sloganů. A samozřejmě, hodnotit bychom měli i celkovou pověst poskytovatele, faktorů, podle kterých se volí solidní půjčka, je rozhodně daleko více!

Dohodnout si půjčku přes internet je o pár minutách, výběr by měl být delší

Nic není radno uspěchat, protože nebankovní půjčky, když už se pro ně rozhodnete, jsou otázkou pár okamžiků. Na trhu je navíc mimořádný výběr, což je ovšem dvousečná zbraň. Vyšší konkurence znamená vždy snižování úroků, ale také jistou nepřehlednost, protože tu stále máme několik desítek různých poskytovatelů. Dobře vybraný srovnávač však rozhodně osvětlí situaci a během krátké chvilky tak budete mít mnohem jasnější představu. Pak už si stačí jen prověřit, kdo vlastně půjčku poskytuje, projít si různé recenze na internetu a skládačka je hotová, můžete si obratem půjčit!

Zajímavá nabídka přesně na míru, stačí si jen zvolit, co vám bude vyhovovat

Jednou z možností, které se nabízejí na aktuálním trhu, je třeba půjčka Tommy Stachi. Pojďme si proto dát k dobru základní parametry…

  • Výše úvěru může být mezi pěti a sto padesáti tisíci korunami.
  • Lhůta splatnosti 12 až 48 měsíců (tj. vlastně až celé čtyři roky).
  • Úroková sazba začíná na 11 procentech, RPSN činí min. 19,3 %.

Samozřejmostí je absence skrytých poplatků nebo zdůvodňování konkrétního účelu půjčky, neplatíte také nic předem – platbou od vás bude až první měsíční splátka úvěru. O úvěr u této firmy mohou žádat nejen OSVČ, ale i penzisté a zaměstnanci, ke každé žádosti se přistupuje zcela individuálně.

Další alternativu přináší Profi Credit, pojďme si projít základní řeč čísel

Až 166 tisíc korun naprosto na cokoliv, maximální lhůta splatnosti činí až pět let. Minimem je pak deset tisíc korun na jeden rok. To vše platí pro osobní půjčku, s podnikatelskou si můžete přijít až na čtvrt milionu. Peníze díky Profi Credit půjčce obdržíte už do čtyřiadvaceti hodin od schválení žádosti, nemusíte se trápit s podobnými formalitami, jaké vás potkají běžně v bance. Žádosti se schvalují skutečně na počkání, RPSN začíná na hranici 31 procent.