Zlato je ideální investiční komodita

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.

Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Koupě zlata se rozhodně vyplatí

Vydělat například na nemovitostech je relativně snadné, nicméně zároveň i rizikové. Vždy může přijít velká voda či jiná přírodní katastrofa, která dokáže jakýkoliv dům znehodnotit. Hlavně začátečníci ve světě investic by tedy měli cílit na něco mnohem jistějšího, například na zlato.

Jeho největší devizou je neustále stoupající cena. Dnes je už sice žlutý kov docela drahý, nicméně je velmi pravděpodobné až jisté, že za pár let bude ještě mnohem dražší. A tento trend nedokáží narušit ani žádné negativní vlivy typu klimatické či politické krize. V takovýchto obdobích naopak zlato ještě získává na hodnotě.

Pro účely investice není možné použít například šperky, jelikož se velmi složitě určuje jejich cena. Mnohem lepší je nakoupit slitky, respektive investiční mince. S obojím se dá bez problémů obchodovat na burze.