3 nejlepší online české automaty

Online hraní představuje úžasnou zábavu pro všechny, kdo rádi riskují a mají rádi dobrodružství. Mezi hrami jsou nejoblíbenější české online hry, a to nejen v Čechách, ale i po světě. Které hry patří mezi nejoblíbenější? Níže najdete 3 z nich.

Hunter’s Dream

Zajímavé hráčské prostředí přináší česká online hra Hunter’s Dream 2. Tady najdete kromě klasických karetních znaků také symboly, které úzce souvisí s lovem divoké zvěře. Na 5ti válcích se vám objevují symboly bizonů, vlků i divokých ptáků, stejně jako lovecké chaty nebo zapáleného ohně. Díky tomu a doprovodným zvukům lovu se ocitnete uprostřed té pravé divočiny. Hru nabízí všechna česká online casina a můžete si zahrát i Demo verzi zdarma bez nutnosti vkladu.

Hunters Spirit

Další dobrodružnou hru najdete pod názvem Hunters Spirit, která vás tentokrát vás vezme na divoký západ mezi indiány. Ani tady nechybí symboly zvířat, jako je orel, vlk nebo bizon. Hory zalité sluncem působí stejně reálně jako zvířata. Na tomto automatu najdete 5 válců, 3 řady a 20 fixních výherních linií. Maximální výhra je krásných 500 000 Kč. Zkusíte svoje štěstí hned nebo nejdřív půjdete do demo verze? V českých online casinech se vám nabízí obojí.

Book of Secrets

Tajemství starého Egypta můžete odhalit v další hře s perfektní grafikou – Book of Secrets. Hra je zábavná i díky speciálním zvukovým efektům. Hlavním jejím magnetem jsou možnosti pohádkových výher, díky čemuž je hra oblíbená po celém světě. V této hře je hlavní hrdinka půvabná archeoložka, které je tak těžké odolat. Odvážíte se s ní odhalit tajemství minulosti? I tady v pyramidách, které pevně střeží egyptské faraóny, můžete vyhrát krásných 500 000 Kč.