Řešení osobní finanční krize se najde vždy

Stačí jedno malé opomenutí a některé věci už jsou pro nás nedosažitelné. Nikdo z nás přeci není dokonalý a každý čas od času na něco zapomene. Jenže, vysvětlujte to bankovnímu úředníkovi, který má pochopitelně své instrukce od vedení. A jeho nadřízení mu kladou na srdce, aby v žádném případě nezapomněl zjistit vše, co by mohlo být případnou překážkou v poskytnutí půjčky. Úředník se tedy (možná i nerad) dozví, že se vám v minulosti přihodila jedna nepříjemná záležitost. Buď jste se opozdili se splátkou, nebo vám úplně vypadlo z hlavy, že už minula doba splatnosti za telefon. 

A průšvih je na světě.

Ono to tak zlé není do té doby, dokud nebudete potřebovat malou finanční injekci. Pak teprve ten problém nastane.

Už jste měli namířeno do banky? Ještě na chvilku se zastavte a zamyslete se. Není právě ve vaší minulosti nějaké to drobné opomenutí? Tak ty kroky zase obraťte a zkuste raději nebankovní hypotéku. Kromě toho, že se nikdo nebude „šťourat“ ve vaší prehistorii, můžete získat ještě několik dalších výhod. Jednou z těch, kterou klienti asi nejvíce oceňují, je absence zbytečného papírování a s tím spojená rychlost vyřízení vaší žádosti. 

Podmínky na získání nebankovní hypotéky jsou opravdu dostupné pro každého. Stačí dosáhnout plnoletosti a mít ve vlastnictví nějakou nemovitost. Může se jednat skutečně o vše.

Například byt, dům, pozemek, chalupa, hotel nebo rodinný penzión.

Tuto nemovitost ofoťte, a společně se žádostí pošlete na tu správnou adresu.  Máte problém s tím, že právě vy žádnou nemovitost nevlastníte? Co ale máte určitě, to jsou přátelé nebo příbuzní. A jistě se mezi nimi najde alespoň jeden, který půjde do boje za váš lepší život s vámi a stane se spolužadatelem.  Nebankovní hypotékou si pak můžete vyplatit třeba hrozící exekuci nebo si prostě jen tak udělat radost nějakým krásným zážitkem.