Půjčka pro začínající OSVČ znamená ideální odrazový můstek

Z banky jste bohužel odešli s nepořízenou, nemáte dostatečnou bonitu pro to, abyste se mohli ucházet o úvěr, jenž by vám usnadnil podnikatelské začátky. Taková věc ale rozhodně neznamená, že jste poraženi – stačí totiž jen požádat o půjčku u nebankovní společnosti, díky níž bude papírování podstatně menší. Připraveno je až dvacet tisíc korun a důvod, který vás k půjčce vedl, nebude nijak ověřován. Stačí potvrdit svou totožnost a prokázat se platným IČ. Jinak řečeno tím, že opravdu podnikáte.

Bezúčelový charakter půjčky je samozřejmostí

Nemusíte odpovídat na zvědavé otázky, k čemu úvěr využijete, je pouze na vás a vašich osobních preferencích. Půjčka pro začínající OSVČ je velmi jednoduchá a dostupná. Nezajímá ji, jak dlouho už v oboru podnikáte, což je jedna z největších výhod. Podnikatelům na startu kariéry totiž v bance mnohdy nevyhoví, nemají za sebou historii a často ani není k dispozici nic, čím by ručili za své závazky. A kolik si vlastně mohou půjčit?

  • Nejmenší částka, o které lze jednat, je pět tisíc korun. Posloužit může na nákup čehokoliv.
  • Nejvyšší suma k jednání je dvacet tisíc korun. Opět platí, že účel dokladovat nijak nemusíte.
  • Splatnost je nastavitelná v rozmezí 7 a 30 dnů, stačí si tedy jen vybrat dle svých představ.

Administrativa je velmi jednoduchá

Stojíte na startu nové éry a platí, že jste plní očekávání. Potom vás jistě osloví nabídka, jako je právě půjčka na rozjezd podnikání. Administrativní stránku vyřešíte za několik minut a peníze mohou být na vašem bankovním účtu ještě dnes. Čas, který je dnes opravdu drahý, tak nemusíte strávit čekáním a vyřizováním složitého papírování. Krátká smlouva a různorodé možnosti pro každého, kdo se chystá začít vlastní živnost. S finanční injekcí do začátku to jistě bude jednodušší!