Crowdfunding nemovitostí je vhodný i pro drobné investory

Kladete si otázku, jak co nejlépe zhodnotit své peníze, diverzifikovat investiční portfolio nebo zajistit si dostatečnou životní úroveň i na stáří? Na spořící produkty, termínované vklady a životní pojištění se dnes příliš spoléhat nelze, úroky obvykle nepřinášejí kýžený zisk. O běžných bankovních účtech ani nemluvě. Akcie, komodity či kryptoměny zase nenabízejí dostatečnou jistotu, zejména nezkušení s nimi mohou snadno prodělat. Jednou z nejbezpečnějších a léty prověřených možností vhodných pro všechny je investice do nemovitostí a realit.

Proč vsadit právě na investiční nemovitosti?

investice do nemovitostí máte jistotu, že poptávka po nich v budoucnu nezmizí. Investiční byty, domy a komerční objekty vždy své nájemníky i případné kupce najdou. Z dlouhodobého vývoje je také zřejmé, že ceny nemovitostí v České republice průběžně stoupají a jejich případné výkyvy jsou pouze dočasné. Investiční byty a domy navíc mohou nejprve přinášet zisk z pronájmu, ve správnou chvíli je lze i výhodně prodat. Pořídit vlastní dům či byt na investici ale není jedinou možností.

Jaká je nejlepší investice do nemovitostí? Ta, kterou si může dovolit každý!

Mnohé od investování do nemovitostí odrazuje vysoká cena, případně starosti s péčí o objekt. Přesto by ale rádi měli svůj podíl na realitním trhu. Pokud mezi tuto skupinu patříte, je pro vás jako stvořený Crowdfunding nemovitostí. Právě ten totiž odpovídá na otázku, jak investovat do nemovitostí i v případě, kdy jsou vaše finanční či časové možnosti omezené. Umožní vám investovat do realit přesně takovou částku, která vám vyhovuje. Začít můžete i s pouhou pětistovkou. Namísto vlastnického podílu získáte s Crowdfundingem nemovitostí podíl na přesně specifikovaném úvěru. Velkou výhodou je fixní sazba úroku a pevně daný časový horizont investice. Navíc si sami sestavíte své portfolio; jen na vás bude, zda se rozhodnete pro jediný objekt, nebo rozložíte svůj vklad mezi několik nemovitostí.