Prohlédněte si jednotlivé nabídky a dejte je vedle sebe – řeč čísel vás možná překvapí!

Porovnávání nabídek půjček je hodně důležité. Pokud si chcete nějakou sjednat, měli byste podobný krok určitě udělat. V opačném případě riskujete, že přijdete o pěknou sumu peněz, někdy dokonce i celé tisíce korun. Srovnávat se určitě vyplatí, musíte tak ale činit obezřetně. Nejde vždy jen o čísla, ale třeba také o doplňkové služby a jejich nabídku. Ne vždy musí být stejné, ne pokaždé se musí vyplatit.

Nebojte se jednat, dnešní svět půjček nabízí velice rychlou odpověď na žádost

Pokud si požádáte o úvěr právě teď, rozhodně nebudete na reakci muset čekat třeba celý týden. Naopak, běžná odezva se počítá doslova na minuty. Porovnat půjčky můžete stejně tak během pár minut, odpovídající informace získáte ze srovnávače, který pracuje nezávisle a poradí vám také zcela zdarma. Ověříte si tak, jestli je zrovna ta nabídka, jíž jste si pročítali a přemýšleli o ní, skutečně tak atraktivní – nebo vás spíše šálí zrak…

Chcete-li peníze ihned, nic tomu nebrání. Bude třeba jen splnit několik málo základních bodů, bez nichž bohužel není možné půjčku dostat. Oč jde? Co budete nutně potřebovat doložit? A co naopak ve výčtu požadavků nenajdete?

  • Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště. Vlastně vše, co máte v občance. Kontrola identity je hodně důležitá, bez ní vás žádný program nepustí dál. Naštěstí jde jen o několik údajů.
  • Potvrzení o příjmu. Samozřejmě, ukázat, že na půjčku máte, je opravdu základ. Bez toho vás nikde nepustí dál. Dokonce je to nutností ze zákona, který vešel v platnost již před 2 lety.
  • Vlastní bankovní účet. Tady nepomůže, pokud máte dispoziční právo na účet partnera v libovolné české bance. Za podobných podmínek by si prostě musel požádat přímo on.

Rychlá půjčka je k dispozici – a rozhodně to není jen nějaký planý žert, nebudete muset čekat dlouhé hodiny, než se vůbec dostane počítačový automat ke schválení. Spíš naopak, jde jen o formalitu, co zabere maximálně pár minut. Proč to dělat všechno složitě, prosit u sousedů nebo příbuzných, když to jde mnohem jednodušeji, než si možná myslíte? Pár minut a většina administrativy je skutečně za vámi, takže žádný strach, bude to prostě bez nervů!