Cominvest – již 30 let dodává špičkovou autokosmetiku a nástroje

Současní motoristé již většinou dobře chápou, že karoserii jejich automobilu je nutné dobře chránit před vnějšími vlivy. Většina aut není garážovaná, naopak je celoročně vystavena působení kyselých dešťů, UV záření, ptačímu trusu, kamínkům odlétajícím od kol ostatních automobilů a podobně. Stále méně se proto prodávají levné a neznačkové vosky, naopak řidiči dávají přednost kvalitnějším přípravkům, které jsou schopné lak karoserie ochránit mnohem lépe.

Kde sehnat dodavatele kvalitní autokosmetiky?

Péče o lak auta se pro mnoho řidičů stala prvořadým tématem a majitelé obchodů nabízejících autokosmetiku proto musejí na tuto poptávku pružně reagovat. Pokud je to i váš případ a hledáte vhodného dodavatele autokosmetiky, zcela jistě nesáhnete vedle, pokud využijete nabídku firmy Cominvest CZ, která již 30 let dodává kvalitní německou autokosmetiku Autosol prodejcům a firmám po celé ČR. Kromě autokosmetiky nabízí Cominvest CZ i rozsáhlý sortiment kvalitních nástrojů. Jádrové vrtáky, brusné a řezací kotouče, vrtačky, frézy či brusky – pokud chcete vašim zákazníkům nabídnout kvalitní nářadí a nástroje od značek uznávaných řemeslníky po celém světě, v Cominvest CZ si určitě vyberete.

Cominvest CZ je synonymem kvality a tradice

12000 položek, z toho 6000 skladem, vlastní servis a brusírna jádrových vrtáků, provozovny a sklady v Brně a Praze, to vše je velký skok kupředu od roku 1991, kdy Cominvest vznikl jako malá rodinná firma. Již od začátku bylo cílem zakladatelů dělat byznys jinak než ostatní. V sortimentu Cominvest CZ nenajdete žádnou „Čínu“ – jedná se o zboží nejvyšší kvality, vyrobené předními značkami v Evropě. Zdá se, že sázka na kvalitu se vyplatila. V současnosti dodává Cominvest CZ své produkty do 270 obchodů a více 500 firem po celé ČR.