Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí fondy i dluhopisy

Finančním světem v poslední době hýbou různé události a společnost DRFG Davida Rusňáka s fondy a dluhopisy to bedlivě sleduje a pružně reaguje. Situace na trhu je klidná, ale může se snadno a rychle změnit. Protože se nacházíme už 8 let neustále v růstovém trendu, každý den se zvyšují rizika tržního poklesu. Je zcela zřejmé, že akciový růst nemůže pokračovat donekonečna. Mnoho indikátorů, historických zkušeností i selský rozum říká, že je růst již příliš vysoko. Lidé by měli být při svých investicích velmi obezřetní a měli by si vždy rozmyslet, do čeho budou chtít investovat.

DRFG, recenze a diskuze

Psychologie českých investorů je velmi křehká. Rozhodují se více podle emocí a pocitů. Proto je velmi dobré investovat do skupin, které mají širší pole působnosti v daném regionu. Trhy jsou na maximech, důvěra investorů slábne a více si vybírají. Právě proto má investiční skupina DRFG úspěch. Má velký cit vůči svému regionu a ve velké míře jej podporuje v mnoha odvětvích. Podporuje sportovní aktivity, pořádá různé akce, založila i vlastní nadaci zaměřující se na dobročinnost. Vytváří také nová pracovní místa. Její úspěchy jsou zcela zřejmé. Nejde o žádné letadlo, ale o dobrý nástroj investic, jak bezpečně vydělat.

Český akciový trh

Jednoznačně má poslední vývoj trhu ve světě vliv i na český akciový trh a české investory. Právě proto se investiční skupina DRFG záměrně obchodování s akciemi vyhýbá. Cílí na opatrnější klienty, kteří chtějí pouze porazit inflaci a vydělat si přibližně 2 až 3 % nad ni. Sice nikdy nedosáhnou zhodnocení kolem 10 % ročně, ale také neprodělají a nepřijdou o své peníze. V dlouhodobém období se dá porazit i akciový index. Mezi klienty této investiční společnosti patří zejména fyzické osoby, ale i institucionální investoři, u kterých je celkem složité prosadit, jak své prostředky dále investují. Přesto se jim je daří oslovovat, snaží se získat jejich důvěru a následně zhodnocovat jejich investice.