Představujeme nový realitní portál CINCINK s inzercí a doplňkovými službami na jednom místě

Když se řekne koupě, prodej či pronájem nemovitost, určitě vás napadnou portály, kde budete hledat, případně vkládat inzeráty. Novinkou je realitní portál CINCINK, kde je inzerce zdarma a k tomu všemu máte možnost objednat si doplňkové služby. Jak to funguje a co všechno je k dispozici? Více informací najdete v článku.

Na portálu CINCINK inzerujete zdarma a zařídíte vše potřebné

Obrovskou výhodou portálu CINCINK v porovnání s podobnými stránkami je neuvěřitelná komplexnost. Na jednom místě máte vše, co budete potřebovat pro rychlý, efektivní a bezpečný prodej nemovitosti. Na své si přijdou i kupující, pro které je zde možnost objednat si bankovní úschovu, technickou inspekci nemovitosti a podobně. Velmi vhodné je využití právního servisu pro správné vyplnění smlouvy. Všechny výše uvedené služby a ještě mnohem více najdete přímo na jednom portálu. Díky tomuto férovému přístupu si můžete vše řídit sami a pouze objednáváte služby, jaké se vám hodí.

Přehledný plánek nemovitosti

Atraktivitu inzerátu může výrazně zvýšit přehledný a profesionálně zpracovaný 3D plánek nemovitosti. Zde jsou jasně vidět všechny místnosti a jejich uspořádání. Díky tomu si případný zájemce lépe představí možnosti dané nemovitosti a bude se lépe rozhodovat. Zpracování 3D plánku objednáte rovnou na portálu CINCINK.

Nafocení bytu

Dobré fotografie dělají velkou část inzerátu. Na kvalitních fotkách vyniknou přednosti bytu či domu, takže může zaujmout více potenciální zájemců. Pokud si sami netroufáte na vyfocení nemovitosti, opět lze jednoduše objednat profesionální nafocení bytu. Zkušený fotograf vybere ty nejlepší úhly a promění vaši obyčejnou nemovitost v bydlení jako z katalogu pro oslovení většího množství zájemců.

Inspirující vizualizace interiéru

Zdá se vám, že by vaše nemovitost potřebovala trochu vylepšení a modernizace? Před prodejem se nemusíte pouštět do žádných složitých úprav ani nákupu nového vybavení, protože existuje možnost virtuální vizualizace interiéru, kde jsou do daných prostor přidány moderní kusy nábytku a dalších dekorací. Výsledný obrázek působí luxusním dojmem a dodá zájemcům pocit, jak by bylo možné využít vaši prodávanou nemovitost. Tato strategie opět může zvýšit šanci na rychlý a výhodný prodej nemovitosti.

Vyřiďte si výhodnou hypotéku

Partnerem portálu CINCINK je přímo Komerční banka. Díky tomu máte možnost sjednat si výhodnou hypotéku. Konkrétní čísla zjistíte z praktické online hypoteční kalkulačky, která je také dostupná přímo na portálu. Jakmile se vám zalíbí nemovitost z nabídky, není nic jednoduššího než kontaktovat banku a domluvit se na osobní schůzce pro sjednání podrobností týkajících se hypotéky.