Když se řekne hotovostní půjčka, máte dnes stále celou řadu možností

Hotovostní půjčku dnes preferuje stále početná skupina lidí a vlastně není vůbec divu. Osobní jednání je alfa a omega všeho, takže pokud si sjednáme bezhotovostní úvěr, bohužel budeme o hodně ochuzeni. Mnoho lidí důvěřuje jen jednání z očí do očí, rozhodně je to tak dobře, protože online jednání je prostě neosobní, více není asi třeba dodávat.

Nabídek je v současnosti hned několik, stačí si vybrat

Nabízí se poměrně dost možností, jak si sjednat hotovostní půjčku, a to zcela bez obav – český trh je vlastně velmi široký, stačí se blíže informovat. Pojďme si proto dát některé z nich k dobru, možná se pro ně sami rozhodnete – znějí totiž velmi dobře. Číslem jedna je v Česku rozhodně Provident Financial, původem britská firma, která působí v Evropě od konce devatenáctého století, u nás je potom v akci od roku 1997. Provident půjčka tedy umožní:

  • Půjčit si libovolnou sumu od dvou do osmdesáti tisíc korun. Bez rizika a bez uvádění účelu.
  • Lhůta splatnosti? V rozmezí 3 a 100 týdnů, splácet tedy lze prakticky až celé dva roky.
  • Bleskové vyřízení online, kurýr Providentu přijde až k vám domů v předem domluvený čas.

A to samozřejmě není vše, protože pokud by vám zrovna tato nabídka nějak nevyhovovala, přidáme k dobru ještě jednu, která je vlastně podobně atraktivní.  Je to nabídka společnosti Jet Money, jmenuje se Smart půjčka.

  • Pět až sedmdesát tisíc korun, a to naprosto na cokoliv potřebujete – bez vysvětlování!
  • Lhůta splatnosti buď třináct, nebo šestnáct měsíců. Tedy vlastně dost dlouhá doba, že?
  • Žádost se podá jednoduše online, vyřízení je otázkou několika minut. Bez rizika a problémů.

Nebankovní půjčka jako taková je rozhodně skvělá pomoc v době, když potřebujete bleskově opatřit nějakou finanční hotovost a domácí kasa doslova zeje prázdnotou. Není třeba žádné zdlouhavé jednání, které každého jen obtěžuje. Stejně tak není zapotřebí, abyste sháněli například ručitele nebo dokonce dávali svůj nemovitý majetek do zástavy. Jde o naprosto jednoduchou věc, která je podložená krátkou smlouvou – přečtete ji do minuty, není v ní samozřejmě vůbec nic záhadného či nejasného. Transparentnost je tu na prvním místě!