Jsou SMS půjčky stále tak oblíbené?

Ve světě půjček dochází každou chvíli k nějaké revoluční nabídce. Principy jsou však vždy totožné – půjčíte si na nízký úrok, navíc opravdu bleskově, diskrétně a naprosto bezpečně. Kdo by o něco takového nestál, když zrovna potřebuje nějakou finanční injekci, že? Nabídky jsou rok od roku lepší a zajímavější. SMS půjčka je fenoménem posledních let, který asi nikdy nevymizí. Vždyť ve světě, který ovládá internet, to snad ani není možné. Jednoduché – vzít si k ruce mobil, odeslat textovku, počkat na výsledek (což trvá řádově minuty) a převod peněz může být vyřešený ještě dnes. Proč to vlastně ještě dále odkládat?

Na trhu je k dispozici hodně alternativ

Nezáleží na tom, jakou práci vykonáváte nebo kolik vám je zrovna let. Půjčit peníze si můžete opravdu velmi snadno. Důkazem je například Ferratum půjčka, kterou si nyní trochu blíže představíme.

  • Až deset tisíc korun během pár minut (minimum pro sjednání úvěru je pětistovka, klienti tak mají k dispozici maximální možnou variabilitu).
  • Délka splatnosti je rozložitelná mezi 7 a 45 kalendářních dnů. Za určitý poplatek je možné i prodloužení, tudíž žádný strach!
  • Vyřízení půjčky je kompletně zdarma, kromě předem dohodnutých úroků už neplatíte opravdu ani korunu navíc. A mimo jiné, je tu i možnost první půjčky zdarma pro nové klienty.
  • Bez ručitele, bez poplatků, bez rizika. Navíc naprosto bezúčelová, takže nemusíte nikde zdlouhavě vysvětlovat, proč chcete peníze na to či ono. Ferratum se o tohle prostě nezajímá!

Samozřejmě nejde o zdaleka jedinou nabídku na našem trhu, k dispozici jich je ještě mnohem a mnohem víc! Důkazem tohoto tvrzení je například Kredito24, společnost, se kterou si lze sjednat půjčku až do výše patnácti tisíc korun. Minimum pro úvěr je tisícovka, doba splatnosti lze nastavit mezi jeden a třicet kalendářních dnů. Nízké poplatky, žádné riziko, férové podmínky naprosto pro všechny. Blesková výplata peněz a prakticky okamžité schválení, jinými slovy, nebudete na nikoho a na nic čekat – vše se vyřídí ihned poté, co podáte žádost.

Mikropůjčka je prostě velký fenomén moderní doby. Není ani divu, stále někam spěcháme a chceme mít vše vyřízené co nejdříve. A tomu se přizpůsobuje i svět půjček, takže během pár minut budete mít všechno spočítané a uzavřené.