Jak najít výhodné půjčky bez registru

Potřebovali byste získat rychle hotovost pro financování finanční ztráty, případně na rozjezd vlastního podnikání? Pokud ano, s největší pravděpodobností budou mířit vaše první kroky do nějaké z bank, které dokážou nabídnout hned několik typů úvěru. Všechny ale budou vázány vaší absolutní bezdlužností a vysokou bonitou. Ať chcete, nebo ne, prostě vám půjčí pouze tehdy, jestliže se dokážete zaručit, že budete skutečně splácet podle stanoveného splátkového kalendáře. I proto se vyplatí nalezení rychlé půjčky online, jež vám dokáže pomoct.

Co je vlastně registr dlužníků?

Odpovědět si na tuto otázku je vlastně jakýmsi základem. V České republice existuje hned několik registrů dlužníků. Jedná se v podstatě o jakési seznamy osob, které nemají z pohledu splácení úvěru čistý štít. Tito lidé uzavřeli úvěrovou smlouvu, jíž nejsou schopni dostát. Asi nejznámějším registrem je Solus. Jak bankovní domy, tak i mnohé nebankovní instituce prověřují přímo online, zdali vaše jméno v některém z registrů nefiguruje. Existují ale i výhodné půjčky bez registru.

Půjčky se zástavou vozu

V prosinci loňského roku vešla v platnost novela zákona, která vztah mezi dlužníkem a věřitelem ještě více zpřísnila. I přesto lze ale najít finanční produkty, jež pomohou žadatelům i v poměrně svízelné situaci. Typická je například autozastavárna, kde vám dají hotovost do 30 min. Stačí pouze zastavit vaše auto. Za jistých podmínek ho budete moci dokonce používat dál.

Na peníze mohou dosáhnout i začínající podnikatelé

Podnikatelský start není pro nikoho jednoduchý a bez vysoké počáteční investice se obejde jen málokdo. Velkou výhodou dnešní doby je fakt, že menší podnikatelé budou moci čerpat bezúročné půjčky. Učinit tak budou moci u Českomoravské záruční a rozvojové banky. Jedná se o projekt vztahující se k výzvě programu Expanze Ministerstva průmyslu České republiky.