Máte více úvěrů? Konsolidujte je do jednoho výhodného

Takzvaná konsolidace půjček je stále velkým hitem. A není divu, mnoho lidí si totiž půjčilo v době, kdy prostě půjčování peněz ještě nebylo tak výhodné jako dnes. Obrovský úrok je pak škoda splácet, když máte možnost si měsíční splátky snížit o pořádný balík peněz. Vše bez rizika, naprosto legálně, a navíc i bez nutnosti osobního jednání. To v praxi znamená žádné vrásky na čele a žádné velké problémy. Prostě to vyřešíte skoro mávnutím ruky! Sloučení půjček je u některých poskytovatelů klidně jen záležitost na několik minut.

Poskytovatelů je na trhu skutečně hodně

V čem je taková konsolidace půjček vlastně tak výhodná? Jednoduše, bodů si můžeme zmínit hned několik.

  • Zdarma přizpůsobení výše splátek. Pokud zjistíte, že ani nově dohodnutou měsíční splátku nestíháte, je samozřejmě možná změna splátkového kalendáře – navíc úplně zdarma.
  • Papírování za vás vyřídí poskytovatel konsolidace půjček, vy nemusíte dělat zpravidla vůbec nic, kromě dodání potřebných dokumentů a podkladů. Úrokové sazby jsou navíc velmi zajímavé.
  • Jediná splátka místo deseti různých. To přináší úsporu i na bankovních poplatcích nebo poštovních poukázkách, pokud platíte splátky touto formou. Jinými slovy – pár stokorun měsíčně jen tak.
  • Peníze budete mít na účtu během pár minut. Takže se nemusíte bát, že nebudete mít na vyplacení stávajících věřitelů peníze. Opak je pravdou, bleskové jednání čekejte prakticky všude!

Máte navíc na výběr hned několikero různých možností, které znějí opravdu atraktivně. Jednou takovou možností je třeba RePůjčka! Díky ní můžete refinancovat úvěry až do výše 600 tisíc korun, splátkový kalendář lze rozložit až do osmiletého období. Vyřízení všech potřebných administrativních formalit je zcela bez poplatků, i proto je tato nabídka velmi zajímavá. Samozřejmě není ale na trhu zdaleka jediná.

Alternativou číslo dvě může být třeba Home Credit konsolidace. Rozsah? Minimálně třicet a maximálně šest set tisíc korun, splatnost až osm dlouhých let. Finanční úspora může v průměru dosáhnout i na hranici několika desítek procent. Nebudete potřebovat ručitele, nebude nutné ani osobní jednání. Konsolidace úvěrů se tedy může hodně vyplatit, musíte jen vědět, kde ji vlastně hledat.