Vyplatí se kurzové sázení s pomocí poradce?

Na internetu se můžete setkat s mnoha nabídkami zaručených tipů na vítězné zápasy, které by vám měly pomoci vydělat spoustu peněz. Každý, kdo se zajímá o kurzové sázení, se jistě s podobnými nabídkami již setkal. Je však možné těmto radám a tipům skutečně důvěřovat a vsadit na to své peníze?

Na internetu se pochopitelně vyskytují poctivé sázkové servisy, jejichž služby dávají sázkařům reálnou hodnotu. Bohužel se však můžete setkat i s obrovským množstvím podvodníků, kteří z vás vytáhnou spousty peněz za tipy, které nefungují.

Jak poznat podvodné sázkové tipy

Naštěstí lze podvodníky poměrně snadno rozeznat. Jejich weby obvykle nemají uvedeny kontaktní údaje a jejich chování je značně tajnůstkářské. Vyprávějí smyšlenky o tom, jak mají informace o zmanipulovaných a předem domluvených zápasech, na které když vsadíte, nemůžete prohrát. Za jeden tip inkasují i tisíce korun a kromě toho nenabízí již nic jiného. Pokud jejich tip nevyjde, nic si na nich nevezmete.

Poctivý sázkový servis oproti tomu hraje fér. Nic neslibuje na sto procent, upozorňuje vás na možná rizika a kromě samotných tipů nabízí i spoustu dalších služeb.

Sázej s Robem

Rozhodl jsem se vyzkoušet poradenství Sázej s Robem, recenze uživatelů totiž tvrdí, že jde o službu s férovým přístupem. Za pravidelný měsíční poplatek jsem získal přístup ke kompletnímu servisu, kromě pravidelných tipů na zápasy i k sestaveným tiketům optimalizovaným na vysokou pravděpodobnost výhry i na maximální zisk. Sázej s Robem nabízí k jednotlivým tipům i analýzy, podle kterých můžete posoudit jejich spolehlivost, a navíc různé tipy ohledně money managementu. Výsledky po 6 měsících sázení mne mile překvapily. I když jsem se nestal milionářem, dosáhl jsem slušného zhodnocení vsazeného kapitálu o 8 procent – a navíc bez větších výkyvů.