Půjčte si na 1 měsíc s nejnižším úrokem a bez podmínek

Jednorázové půjčky jsou jednoduché z hlediska jejich podmínek. Půjčíte si libovolnou částku (například 10 000 Kč). A následně ve stanoveném čase (například 30 dnů) jednorázově vrátíte celou sumu včetně úroku (například 12 000 Kč). Žádná RPSN, žádné úrokové sazby a ani žádné splátkové kalendáře, které musíte složitě počítat a analyzovat. Cílovou skupinou jsou zde zájemci, kteří chtějí spíše menší sumu a to zejména jen do výplaty. Jakmile obdrží další platbu, tak vše najednou vrátí. Hledáte něco podobné? Pomůžeme vám srovnat si nabídky a vybrat tu nejvýhodnější. Dle úroku, dle podmínek. Peníze ještě dnes se splacením během 1 měsíce.

Porovnejte si jednorázové půjčky

Chodit na individuální stránky poskytovatelů a dohledávat si konkrétní podmínky by bylo únavné. Využijte následujícího porovnání jednorázových půjček s jednou splátkou. Zde jsou přehledně na jedné stránce všichni čeští nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí právě produkty s jednorázovým splacením.

Návštěvník má pak možnost si je filtrovat dle parametrů, které jsou pro ně nejdůležitější. Prvním krokem by mělo být výběr jen těch, kteří nabízejí dostatečnou částku. Výběr lze provést buď posuvníkem, nebo zadáním čísla do políčka požadované částky. A v porovnání zůstanou jen ti, kteří vyhovují. Následně lze již vybírat dle délky vyplacení, úrokové sazby nebo například i doby splatnosti – za jak dlouhou dobu bude vše nutné najednou splatit. Díky tomuto nástroji je výběr snadný. A máte okamžitý přehled o českém nebankovním trhu.

Půjčka na 1 měsíc nemusí být vždy dostatečná

V některých případech může být jednorázová půjčka na 1 měsíc velmi omezující. Prvním důvodem je samotný fakt, že vše musíte najednou vrátit. Nelze si to rozložit do více měsíců a do menších částek. Vše musíte dát najednou. Druhým omezujícím faktorem je i samotná částka, o kterou můžete žádat. Poskytovatelé zde nenabízejí více než 15 – 20 tisíc korun.

Proto v některých případech bude lepším řešením provést porovnání všech nebankovních půjček bez omezení jen na ty jednorázové. Díky tomu lze žádat o vyšší sumy (až stovky tisíc) a se splatností na mnohem delší dobu (až deset let). Rovněž jako v předchozím porovnání, i zde lze výsledky filtrovat dle částky a následně se orientovat dle konkrétních podmínek.

Žádejte vždy u zdroje

Velikou výhodou uvedených odkazů je, že zákazníky posílají přímo ke zdroji. Přímo na stránky daného poskytovatele. A nesnaží se figurovat jako prostředník/zprostředkovatel – což mnoho porovnávačů dělá, aby dostali provizi. Toto zmíněné porovnání každého zájemce pošle přímo na www stránky dané bankovní/nebankovní firmy.

Celý proces se tím značně zrychluje. Není třeba čekat na zprostředkovatele, který přeposílá žádost ke zdroji, čeká na posouzení a poté se pomalu vrací k vám. Vy přímo odesíláte žádost a přímo obdržíte výsledek. Celý proces je rovněž mnohem diskrétnější. Nikdo jiný, než samotný poskytovatel, nemá vaše soukromé informace.

Vyplacení ještě dnes je samozřejmostí

Nejen u jednorázových půjček na 1 měsíc je vyplacení ještě dnes naprostou samozřejmostí. Podání žádosti a schválení je otázkou několika minut – splňuje-li žadatel podmínky, není třeba se schválením otálet. A díky okamžitým bankovním převodům je doručení peněz otázkou několika málo minut. Každý moderní poskytovatel nebankovních půjček by měl mít zřízeny účty u všech největších českých bank. Aby mohl nabídnout svým zákazníkům peníze ještě dnes.

Při výběru té nejlepší nabídky v porovnání tak vždy vyžadujte, aby jste měli peníze ještě dnes. Jen tak poznáte moderního poskytovatele, který nabízí nejvýhodnější půjčky.