Účetnictví již pro vás nebude velkou neznámou – vsaďte na rekvalifikační kurzy

Jedním ze způsobů, jak se lépe uplatnit na trhu práci, pokud nemáte dostatečnou kvalifikaci pro danou pozici, jsou rekvalifikační kurzy. Jedním z nich je účetnictví, které vám otevírá dveře hned k několika specializacím. V jakých oblastech se můžete dovzdělat?

Získejte dovednosti nejen v účetnictví, ale též v daňové evidenci

Nedaří-li se vám na současném trhu práce ve svém oboru uplatnit, zkuste rekvalifikační kurzy účetnictví Ostrava. Po tomto odvětví je neustále značná poptávka, nabyté vědomosti proto zcela jistě využijete. Kurzy jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak lidem, kteří si chtějí své znalosti a dovednosti osvěžit, zdokonalit a prohloubit. Odměnou vám bude oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností.

Co se naučíte?

Po absolvování kurzu účetnictví a daňová evidence se bude schopen i úplný začátečník orientovat v tomto oboru v rámci malých a středních firem. Budete znát vše, co se týká kompletního účtování od zavedení účetní jednotky až po účetní uzávěrku. O důkladné proškolení se postarají názorné příklady, na nichž si během zaškolení vyzkoušíte mnoho situací z praxe. Navíc vás celým rekvalifikačním kurzem provedou skuteční odborníci, kteří se účetnictví profesionálně věnují.

Jaké další kurzy lze absolvovat?

Jednou z možností je podvojné účetnictví, díky němuž se naučíte účtovat dle aktuálních českých standardů. K snadnějšímu a rychlejšímu pochopení učiva vám pomohou nejen praktické příklady, ale též několika lety prověřená učebnice a online elearning, kde si vědomosti a znalosti můžete ihned procvičit. Dalšími obory, v nichž lze získat rekvalifikaci, je mzdové účetnictví se základy personalistiky a daňový specialista. Kurzy trvají dle náročnosti 5-15 dní v rozsahu 4-8 hodin denně.