Půjčky v bance se sjednávají snadno, poradíme vám s výběrem

Půjčit si peníze v nějaké české bance už není nic, co by bylo záležitostí na několik dní úmorného papírování. Spíše naopak, jde o jednoduchý proces, který potrvá někdy i pár minut. A to mnohdy nezávisle na tom, zda jste nebo nejste klientem oné banky. Zkrátka a dobře, když chcete bankovní půjčku, nebudete ztrácet čas ani nervy. A to je tady zcela hlavní!

Představíme vám trio zajímavých možností, stačí se trochu blíže informovat

Každého to někdy potkalo nebo potká, půjčka je prostě běžnou součástí života. Rozjezd podnikání, pořízení nového bydlení, auta, ale klidně i týden zahraniční dovolené. V drtivé většině případů se ani nikdo neptá, k čemu peníze vlastně potřebujete. Obecně však platí, že banka si více prověří svoje klienty, na rozdíl od nebankovních společností. Chtěli byste pár zajímavých tipů na půjčku v bance?

Jako číslo jedna se vám dnes představí MONETA Money bank půjčka. Mezní hranice pro úvěr jsou zde dvacet a osm set tisíc korun, splatnost se dá rozložit přinejmenším do dvou a nejvýše do deseti let. Slibné úroky již od 5,9 procenta dávají najevo, že právě tahle půjčka bude patřit mezi ty vůbec nejoblíbenější.

Půjčka od České spořitelny bude dnešním číslem dvě, je ale pravdou, že nejde o žádnou B skupinu, nýbrž plnohodnotnou konkurenci na našem bankovním trhu s půjčkami. Jaké má konkrétní parametry?

  • Půjčit si můžete celkem až 700 tisíc korun (minimální hranice pro ČS Půjčku je 20 tisícovek).
  • Splatnost je nastavitelná v rozmezí jednoho roku a celkem deseti let (resp. 12 až 120 měsíců).
  • Snížení nebo zvýšení měsíčních splátek je bezplatné, dvakrát ročně je možné je i odložit.

Do třetice se pak představí Air Bank půjčka. Ta nabízí největší rozsah úvěru z celé trojice, dohoda totiž může znít na pět, ale i devět set tisíc korun. Doba splatnosti je pak nastavitelná od půl roku do celkem osmi let (respektive 6 až 96 měsíců). Pojištění schopnosti splácet je samozřejmostí, při žádosti o úvěr vyšší, než tři sta tisíc korun je úroková sazba již od 4,9 procenta (v jiných případech pak začíná na 6,9 %, samozřejmě i toto číslo je v tuzemských podmínkách více než konkurenceschopné). Air Bank pak nabízí i možnost skrze tuto půjčku konsolidovat dřívější nevýhodné úvěry.