Online porovnání spotřebitelských půjček opravdu hodně napoví

V dnešní době jsou spotřebitelské půjčky skutečně velmi rozšířené. Nenajde se ulice, kde by bylo přinejmenším několik lidí, kteří si podobný úvěrový produkt sjednali v minulosti nebo se k něčemu podobnému zatím chystají. Pokud patříte do druhé skupiny, vybírejte skutečně pečlivě. Správnou volbou v ideálním čase můžete ušetřit i několik tisíc korun ročně – a ty na ulici jistě nenajdete…

Pět nebo padesát tisíc? To nehraje nijak zásadní roli

Spotřebitelské úvěry jsou dostupné prakticky všem zájemcům, stačí k tomu splnit jen několik málo podmínek. Některé nebankovní společnosti vyžadují měsíční příjem v určité minimální výši, podstatná část jich však chce jen plnou identifikaci klienta a podmínky splněné zákonem plus bezdlužnost. Pokud nemá žadatel nesplacené závazky z minula, je odklepnutí půjčky vlastně spíše formalita, která potrvá řádově několik minut. Čekání na platbu? Ta je většinou instantní, proběhne v rámci jedné banky, takové platby se připisují opět během několika málo okamžiků.

K dobru vám nyní dáme dva zajímavé tipy na společnosti, které poskytují krátko i dlouhodobé spotřebitelské úvěry a patří k těm opravdu léty prověřeným. První z nich je Profi Credit půjčka, s níž si můžete přijít až na 166 tisíc korun (minimum pro úvěr je deset tisíc), splatnost lze nastavit v rozmezí jednoho a pěti let. Klientům, kteří budou včas a řádně splácet, se dostane celé řady zajímavých bonusů, mezi nimiž nechybí například možnost odkladu splátek až na čtvrtletní období. Online žádost o tuto půjčku je k dispozici naprosto kdykoliv si jen vzpomenete, kromě všedních dnů i o víkendech a svátcích, takzvaně 24/7.

Druhou variantou na zajímavou půjčku je Home Credit. Co o tomto spotřebitelském úvěru můžeme říci v pár základních bodech?

  • Je možné sjednat si ještě dnes úvěr ve výši 10 až 250 tisíc korun.
  • Doba splatnosti? 12 až 96 měsíců, tedy vlastně jeden rok až osm let.
  • RPSN začíná na hranici 9,2 %, což značí poměrně výhodnou nabídku.

Jednoduchá online žádost, která zabere jen několik okamžiků. Nemusíte nutně zvedat telefon a objednávat se k osobní schůzce na pobočce, jde to totiž mnohem snadněji. Pokud naopak potřebujete menší hotovost, s níž například plánujete vyjít do příští výplaty, je tu takzvaná Finská půjčka.