Životní styl úspěšných lidí? Operativní leasing

Chtěli byste každý rok jezdit v novém automobilu? Tuto možnost vám nabízí služba s názvem operativní leasing. 
Operativní leasing je bezesporu nejsnadnější cestou k novému automobilu. A každý rok dokonce k jinému modelu! Jeden rok tak můžete jezdit v některém z modelů Audi, druhý rok vyzkoušíte pohodlné SUV a třetí rok můžete přidat na rychlosti v nějakém vyloženě sportovním voze. Nezní to lákavě? Operativní leasing vaše sny promění ve skutečnost. Nevěříte?

Půjčka na auto? Ne, operativní leasing

Operativní leasing je bezesporu životním stylem úspěšných lidí. Ale také výhodná služby pro všechny, jež chtějí pravidelně používat nový automobil. To totiž s jeho pomocí mohou. Kroků, které k tomu musí učinit, není zas tak mnoho. Jednoduše podepíšou smlouvu s leasingovou společností a za pár dní jim tento vůz bude říkat pane. Shledají-li navíc na něm cokoliv, co jim nebude vyhovovat, do druhého dne jej mohou vrátit a vybrat si vůz jiný.

Leasing bez určení doby splácení!

Leasingová smlouva se podepisuje na dobu určitou a po jejím vypršení je možné vůz si buď za výhodnou cenu odkoupit, nebo si „pronajmout“ vůz jiný. Opět nový. A pozor, v Česku začíná fungovat operativní leasing bez určení doby splácení! Nezní to lákavě? To ale není jediná z novinek, jež zahýbala s automobilovým trhem.

Operativní leasingy se dramaticky mění!

Víte třeba, že zapůjčený vůz můžete kdykoliv, a to bez pokuty, vrátit? Je to tak, operativní leasingy se dramaticky mění! A s těmito změna je rozhodně na místě se seznámit. Auto na splátky se tak stává dostupnější pro větší počet řidičů nejenom z řad podnikatelů. Ti si každopádně operativní leasing mohou odečíst z daní.

Operativní leasing Škoda

Velmi slušné podmínky operativního leasingu, tedy vozy světových značek za výhodné ceny nabízí například společnost Driveto (driveto.cz). Vašemu zájmu by neměl uniknout především operativní leasing Škoda, který vám umožní užívat jedny z nejbezpečnějších vozů současnosti, jimiž vozy značky Škoda bezpochyby jsou. V žebříčcích oblíbenosti jednoznačně vedou modely Škoda Karoq, Kodiaq i Superb, a to v jedinečných cenách od 6800 Kč měsíčně, jež zaplatíte za Karoq. Superb vás vyjde na zhruba dvakrát tolik.

Pronájem vozu bez závazků? Staňte se členem Driveto klubu

Spoustu výhod s sebou přináší i členství v klubu Driveto. Jeho hlavní výhodou je pronájem vozu doslova bez závazků. K samotnému pronájmu vozu, který navíc mohou kdykoliv vyměnit za nový, jim poslouží pouze dva doklady totožnosti. Starosti si nemusí dělat se servisem, poruchami a za hlavu mohou hodit i vyřizování administrativy. A do svého vysněného vozu mohou nasednout už tři dny od podpisu smlouvy. Ještě váháte?