3 tipy pro úspěch v online pokeru

Video poker je jednou z nejoblíbenějších her v kasinech. Poprvé se v nich objevil v polovině 70. let minulého století a popularitu si drží dodnes. K jeho popularitě v Česku přispěl i třinecký rodák Martin Staszko, který si hraním pokeru vydělal miliony.

Případ Martina Staszka je asi jen těžko zopakovatelný, ovšem objevují se i jiní šťastlivci. Jak se mezi ně přidat? Přečtěte si rady odborníků.

1. Pochopte hru, kterou hrajete

Existuje několik verzí online pokeru a každá se mírně liší. Můžete si ho zahrát například na polských stránkách v sekci gry hazardowe. Proto, i když je to nudné, je potřeba si vždy přečíst pravidla a zjistit, co hra vlastně vyžaduje. Čím lépe hru budete znát, tím vyšší bude šance na výhru.

2. Neustále procvičujte

Dnes už je všechno daleko jednodušší. Nemusíte chodit do kasina, procvičovat své schopnosti můžete kdykoliv prostřednictvím počítače, tabletu nebo telefonu. Najděte si nějaké online kasino, kde se dá hrát s demo účtem – bez opravdových peněz. Až si budete dostatečně věřit, přesídlíte na hru s reálnými penězi. Buďte ovšem obezřetní, protože mnoho kasin má u demo účtu daleko nižší úroveň, aby vás přilákala, a s opravdovými penězi začnete velmi rychle prohrávat.

Martin Staszko se pokeru věnuje pět až deset hodin denně – tvrdí, že je to jako zaměstnání.

3. Určete si limit

Jakmile začnete hrát se svými penězi, určete si raději, kolik jste ochotní utratit. Je velmi snadné dostat se do euforie a prohrát velkou částku, poker patří mezi hazardní hry, na nichž si jednoduše vytvoříte závislost. Pak byste toho mohli litovat. Uvažujte racionálně a nejděte přes nastavený limit.

Zdají se vám tyto rady příliš obecné? Možná. S konkrétní taktikou moc radit nelze, na tu si každý musí přijít sám a přichází postupně s časem. Lidé poker zbožňují právě proto, že v něm až tolik nezáleží na náhodě, velkou část hry máte šanci ovlivnit. Aspoň tedy v reálných hrách, přechytračení stroje je trochu o něčem jiném. Až tedy natrénujete online, je vhodné zkusit hru naživo. Z nového zážitku budete překvapení.