Jak jste na tom vy? Známe 3 pojistky, bez kterých není dobré být

Možná už jste dlouho nedělali pořádek v pojistkách, které máte nebo nemáte uzavřené. Jak jste na tom? Zjistili jsme, jaké 3 pojistky patří mezi základ, bez kterého není dobré být. Máte všechny tři?

Být v práci v pohodě

Všichni doufáme, že nám se to stát nemůže. Bohužel ale může přijít pátek třináctého a vše je jinak – i nám se může „podařit“ způsobit v rámci našeho zaměstnání škodu. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli proto patří k pojistce číslo jedna. Je to něco, bez čeho bychom do zaměstnání ani nastupovat neměli. Díky této pojistce jste krytí i v případě, že způsobíte svému zaměstnavateli skutečně vysokou škodu. Rozhodně bude lepší, když to uhradí pojišťovna, nikoliv vy, nemyslíte?

Domov nad zlato

Pojišťovna ERGO má jednu velkou výhodu – nabízí online pojistku domácnosti. Potřebujete znát pouze obytnou plochu vašeho bytu, a o zbytek už se pojišťovna postará a navrhne vám vhodnou variantu pojistky. Váš byt, dům, bazén, nebo třeba nemovitost ve výstavbě tak budou kryty proti živelným pohromám nebo proti případům, že by se do nich někdo vloupal. Svůj domov a jeho vybavení je třeba si hýčkat a mít je pojištěné.

Občanská zodpovědnost

Někdy se to prostě stane. Jdete pomáhat kamarádovi, a přitom mu nechtěně způsobíte úraz. Nebo se vám či vašim dětem „podaří“ v obchoďáku shodit a rozbít zboží. Nedej bože, když sousedovi vyplavíte dům pračkou, která se z ničeho nic pokazila. Když máte pojištění občanské zodpovědnosti, nic z těchto situací vás nebude bolet. Prostě to z vaší kapsy nepůjde.

Jak jste na tom vy? Kolik z těchto třech základních pojištění máte? Věříme, že i vy je máte všechny, a že se vám večer daří usínat velmi klidným spánkem – jste krytí i případ pro nečekané životní situace.