Pod souslovím výherní automaty si mnozí lidé představí klasické herní stroje, které jsou spojené s všudypřítomným hazardem. Ano, může tomu tak být, ovšem pouze v případě, kdy budete hrát přímo v kasinu anebo online s nějakým vkladem. V současnosti jsou k dispozici především na internetu hry zcela zdarma, a to o virtuální měnu, případně body. Vyzkoušet si tak všechno můžete velmi pohodlně bez jakéhokoli velkého rizika, že byste mohli rychle přijít o nějaké horentní finanční částky. My jsme pro vás připravili 3 tipy na automaty, jež vás prostě chytí a nepustí.

Pro výhru za slunečním bohem Ra

Mezi velmi oblíbené automati hry online patří bezesporu Riches of Ra. Jedná se o hru úzce spjatou se starověkým Egyptem. Bůh slunce označovaný jako Ra patřil v hierarchii mezi ty nejvyšší, a dokonce řídil chod ročních období či měsíců a dnů. Častokrát se s ním dalo setkat jako s postavou mající hlavu sokola či jiného ptáka. Automat Riches of Ra disponuje celkem 5 válci se třemi řadami různých symbolů souvisejících s Egyptem. Na každou linii lze vsadit od jednoho do pěti centů.

Scary Friends

Máte rádi kreslené chlupaté příšerky? Pak je pro vás jako stvořený automat Scary Friends. Jedná se o pětiválcovou verzi mající celkem dvacet linek. Obrázky uvidíte ve třech řádcích. Samozřejmostí jsou u této hry také bonusová kola a sázky v rozdílných hodnotách. Vsadit si na jeden řádek v placené verzi můžete i 0,01 eur.

Photo Safari

Dřímá ve vás instinkt lovce? Pak si vyberte hru Photo Safari. Právě u ní se setkáte s divokou přírodou a s mnoha obrázky různých zvířat a živočichů. Součástí tohoto titulu jsou také hrací karty. I milovníci specifických symbolů nezůstanou ochuzeni. K dispozici je třeba speciální znak Wild, který označuje africký štít a tolik charakteristické tamtamy. Při hře se zkrátka budete bavit, a to i díky zajímavému barevnému provedení obrázků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Related Posts